Oudendijk 6 • 7437 SL Loo-Bathmen • (0570)541583 • info@looermark.nl

Sponsors en donateurs hartelijk dank!

Familie Hoekman

Bas Dollekamp

Heleen ten Have

Tanneke Harleman

Familie Eising

Familie v.d. Linde

Anouk Vlogtman

Kledingreparatie Ivonne

Lenie Wolters voetverzorging

Familie Herbers

C. Harmelink

W.M.S. Hanevelt

Familie ten Hoen

Sonja Bijl

John Geduld

Peter Bruil

Maarten Broekman

Marlon Stegink

Vera Smijs

Henriëtte en Jan Luijks

Familie Denekamp

Elly Sengers

Rietje Doedijns

Mw. Hunink

Ilse Wesseldijk

Janny Rietman

Wilma Emaus

Joke Meijerink

Truus Nobel

Mien van Houten

Elias en familie Koerhuis

A.H. Abbing

M.J. Ackermann

Olden Agrarische makelaars

E.L. Agterkamp

H. Agterkamp

J.W. Bakker

W.J.H. Klein Baltink

M.H. Klein Baltink

G.H. Bannink

Stichting Bathmen Promotie

J. Beldman

M.H. Beltman

J. Berends

E.M.L. Berends

P.P.J. Berendsen

J.T. den Besten

M.G. Beunk - Twellaar

Hans Beverdam

R. Bieleman

J. Biemolt

J.A. Bijsterbosch

J.H. Blaauw

J.B. Bleijenberg

H.J. Boerma

J.G.M. Boksebeld

A.H. Bolink

J.S. Bolink

H. Boode

P.I. Boonstra - Kramer

G.W. Bosschers- Smeenk

T. Bouwman

H. Bouwman sr.

M. Brandt

G.W. Brilman

J.B. Brilman - Pinkert

J. Brilman

R.M. Brinks - Stegeman

E.J. Broekhuis

J.G. Bronsvoord

H.J. Bronsvoort

H.W. Bronsvoort

W. Brouwer

L.J. Bult

Drs. G.G. Burgers

R.J. Buunen

I.E.J. Buurman 

Stichting Cinebat

J.A. Commijs - Boiten

Go-Act Consultancy

J.J. Cuppen

A.C. Denekamp - Sik

H.J. Dibbits

G.J. Diebels

N. Diekerhof - Sijbrand

J. Dokter

Erven H. Dollekamp

Dr. B. Donkers

M.A.G. Dragt - Veurink

E. Drost

N.K.D. Eikelboom

Hr. P.H.W. Elferink

W. Enneman - Stegink

R. Enneman

H.G. Faber

H. Ferwerda

J.W. Flierman

A. Flierman

M. Fust - van Bokhorst

Fysio Bathmen e.o.

J.J.W. Ganzeboom

C.C. Garritsen

J.M.A.W. Geraerdts - Panis

J.C. de Geus

GGZ Advies

J.J.P.F. van de Graaf

Grip op Groen

Groendecoraties Brits

Garage Groenouwe

H.A. van der Haar

L. Hazelhekke - Zomer

J.W. Klein Hegeman

H. Klein Hegeman

C.G.O. van Herwijnen

E.J. Hesp eo mw. G. Bakker

Hillebrand bouw

H.J. Hoefman

M.J. van 't Hof

T. in 't Hof

A. in 't Hof

A.A. Hofstede

H. Hogenkamp - Egberts

Middeldorp Holding

P.A.M. Hollegien

Hondenopleiding Salland

A.J. Horden

K.E. Horn

J.A. ter Horst

G.J.M. ter Horst

L.H. Hotsma

T. Hulscher

J.H. Hummelink

J.J. Jager

E.S. Jakobsen

P.H. Jansen

T.W. Jansen

F.J. Jansen

H.S. Jansen

Mw. J.J.W. de Jong

E. Jongbloed 

Ard Karrenbeld

J.W.E. Keijzer

Jo van Keulen

A.B. Kirchhoff

P. van der Klis

H.J. Kloosterboer

B.J. Kloosterboer

G. Koops

A.M. Koot

H.M. Koot

J.T.A. Kram

R. Kroon

A.D. Krukkeland - Tuitert

H.J. Lambers

Egbert en Saskia van den Brink

W. Lensink

M. Leusink

Loonbedrijf Bos bv

J.W. Lubbersen

D.W. Lucas

D.J. Luggenhorst

J.L. de Lugt-Vreeken

P.G.A. Marang

W.F. Markvoort

Y.E.H. Marsman

M.L. Meere- Kat

L.M.B. van der Meij

W. van der Mey

A. v.d. Mey

Reint Meyer

A.B. Modderman

J.J. Mol

C.A. Mul 

Mw. M.J.E. Nas

J.A. Nijenhuis

H.J.W. Nijenhuis

W.J. Nijenhuis

E.R. Nijhof

A. Noteboom

T. van Ommeren

P.R. Onvlee

A.J. Oonk

T. Oosterbaan 

J.A. Oosterman

A.W.A. Oosterwijk

M. Otten-Lodeweges

G.E. Klein Ovink

Palazzo Oost

E.J. Parrel

J.A.G.M. Pijfers

J.G. Pinkert

H. Poesse

A.J. van de Pol

A. van Putten

Quality Checks b.v.

A.J. Ribbink

H.J. Rietman

A. Roeterdink

Lyna Roeterdink

Niek Roeterdink

W. Roeterdink

W.T. Roeterdink

J.A. Roeterdink

G.J. Roetert

G.A. Rouwenhorst

G.W. Schoneveld

G.H. van Schooten

E.M. Schuurman

J. Sikkema

Melkveebedrijf Smale

J. Smietana

C.C. Smit

G.E. Soer

G.J. van der Steen

M. Steensma - Klein

G.J. Stegeman

A. Stenvert

Mw. G.S. Stok- Lefeber

de Stolp (Dienke Cazemier)

O.A. Suir

A.G. Talma

F.H.W. Teekman

A. Tempelman

J.M.C.T. Terlouw

Thomar BV

J.J.P.F. van Trijp

F.J. Tuitert

M.A. van Ulden

S.J. Veenstra

W.R. v.d. Velde

P. Stok

Van der Velde

M. Vierenhalm

A.G. Voskamp

M. de Vries Kolkman

G.J. Vuyk

A.M. van der Waals

C.D. v.d. Wal

G.A. Wansink

W.A. Weenink

H.G. van Welbergen

W.H.J. Westendorp

A. Westera

O.H. Westra

S.J. Wijbenga

R. van Wijhe

A.R. Wijnbergen

H.J. Wilbrink

Camping Ikkinkshof

P.G.A. Winters

P.J. Witteveen

J. ten Wolthuis

E.M. Wubbe

Els van der Zee

D.J. Zomer

A.B.S. Zwemmen

Independent Search

G.J. Vaags

R.G.J. Franz

H. Harmelink Reilink

C. Vermijn en R. Oosterik

J. Ravenshorst

J.W. Paalman

Linker

Beltman

Sanne Thimo

Tygo Bieleman

M. Oosterwegel

Tukker

Michael Bijl

Flierman

Mw. E. Blok

Edith Westmijze

Rolanda Fledderus

Teun – Jet Bruggeman

Mw. Witteveen

Familie Sligman

Riekie Oude Weernink

Familie Mantle

Hr. en Mw. Beltman

Hr. Mol

M. Harmelink (Loo)

Blankena

Ten Hove

Smit

H. Bruin

Familie Temmink

Familie Udink

Familie Oudenampsen

Erna Wagenaar

Familie Slaghekke

Familie A. Koks

Wim-Gerlien Stegink

Mw. Lefeber

Mw. Van Ark

Andre Hanzen

Familie Muil

Familie Bökkerink

Familie Janssen

Familie Bronsvoord

Flip Verhaak

Inge Sligman

Lieke Stegink

Lenie Polak

Andre van Dorst

Jente

Manon Harmelink

Maurits Beltman

Familie Littink

Familie Klein Koerkamp

Familie den Heyer

Loes Diebels

Familie Hulscher

Gertie Schoenmaker

Familie Stegeman

Henriette Visser

Maria van Noordenburg

Familie Rietman

Ties & Sietse

Familie Holmer

Familie Pinkert

Mw. Severein

Mw. Wubbe

Eddy Vels

Familie Nikkels

Sane + Nino

Schoemaker

Nicole Scholten

Familie Bloemenkamp

Joh en Annet Stegink

Lammy Linker

Hr. Wiltink

Hr. Broekgaarden

Heleen Boerma

Eline en Marjolein Dikken

Berdien en Martje

Nick en Simon

Ria Hoekman

Joke Markvoort

Bettie Gersen

Alie Esmeijer

Familie Mak

Harald Elmerink

Annet Enneman

Jeanet Klein Hegeman

Fernan en Mara

Familie van Ommeren

Gerrit Stegeman

Wibbelink

Herman Elkink

Sharon en Remco 

Geri Wechstapel

Bas Bolink

Familie Kloosterboer

M. v.d. Mey

Anita Middeldorp

Agterkamp

Jan Meier

Koen Bakker

Casper Hermans

Alex

Evelien Pereboom en Ellen Boerhof

Bernard Elsman

Ineke Oosterwegel

J. van Vilsteren

R. Markvoort

Mw. Grijssen

Fred Poliste

Mw. Bos

Wichers

Meuleman

Petra Koeslag

Gerrit Holmer

Willy Elferink

Henk Tijhuis

Wim Hurenkamp

Hennie Reilink

Margreet Preuter

Ferdy van Keulen

Ikke

Familie Hekkert (Oxe)

Wineke Kolk

Joost Terlouw

Manny Weyer

Ronald Lueks

Lars Rijsdijk

Willemien Bakker

Dineke Roeterdink

Kenn te Riele

Jesse Beusekamp

Jan Preuter

Bas ter Keurs

Robin Nengerman

Ties Kram

Camilla Klein Nagelvoort

Ger en Annie Pinkert

Familie Besselink - Klein Nagelvoort

Joost Onvlee

Henk Meijer

Mw. Noteboom

Mw.Bielderman

Familie Klunder

Te Linte

Hooymayer

Jan Ernsten

Ruud Denneboom

Bram Denneboom

Tess en Romi Jansen

Familie Veldwachter

Joke en Karin

Mw. Van Oosten

Riet Veldkamp

Schoenmaker de Negro

Charien Janssen

Mw. Bronsvoort

Janny Brinkman

Frank van Swigchem

Tonny

Minie Bieleman

Janna Klein Hegeman

Arien Wentink

Peter Hollegien

Guusje en Isabel

Familie Olde Boerrigter

Joke Jansen

Joke en Gerrit Tuitert

Miranda Pelgrum

Tea Bakker

Johan Kippers

Ans Höften

Henk Oosterwijk

A. Hukema

Hans Golbach

Frank Wilmerink

Ingrid van de Broek

Van de Knaap

Joost en Marion Rinkes

Fred Otterspeer

H. Hamer

Henk en Ria Bideman

Annemieke Vink

Familie Jansen

Familie ten Wolthuis

J. van Berkum

R. Rensen

D. Meijerink

J. Kimmels

R. Wunderink

J. Winia

Familie Spikker

Hr. Westra

Hennie Klumper

Familie Borger

Alfons Groot Koerkamp

Familie Smale

Familie Holtkule

Familie Olden

Gerard Bielderman

H. Kragt

Familie Klijn Velderman

Familie Deijk

reddingsboei

Zonnepanelen mede mogenlijk gemaakt door:
prov-overijsselleaderEU-tekstGDF-SUEZ
"Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland."